WIEM, ŻE W DZISIEJSZYCH CZASACH KAŻDY MOŻE UCZYĆ INNYCH…

...więc dlaczego ja?

Nieprzerwanie od 2017r.  zarabiam rysując to, o czym mówią inni – łapię w locie słowa i pomysły, żeby zatrzymać je w notatkach wizualnych i ilustracjach dla moich klientów.
Na co dzień pomaga markom w tworzeniu skutecznych strategii wizualnych oraz komunikowania się rysunkiem.
 
Wierzę w moc prostego rysunku, który usprawnia komunikację, wyjaśnia złożone procesy i pomaga znaleźć skuteczne rozwiązania na codziennie problemy.
 
Stworzyłam Akademię rysAnka, na której uczę jak rysować na tablecie z większą radością, lekkością i bez frustracji. Tak, aby móc się skupić na procesie tworzenia a nie ograniczeniach sprzętowych.

Uwielbiam się rozwijać i uczyć nowych rzeczy. Jestem nałogową kursoholiczką  o różnorodnym doświadczeniu i wiedzy – z wykształcenia architekt i konstruktor, z małym epizodem pieczenia ciast i tortów we własnej klubokawiarni.  Mam również certyfikat trenera biznesu i dyplom z grafiki projektowej. Świetnie wykorzystałam to całe  doświadczenie do stworzenia kursów – przemycając informację, jak przygotować dobrze pliki we współpracy z drukarniami, zecerami i biznesami online. 

Prywatnie – Polka z niderlandzkim mężem i trójką dzieci mieszkające obecnie pod Paryżem. Kreatywna i ciekawa świata. Dołącz do kursu i poznaj mnie lepiej 🙂