[WEBINAR] Adobe Sketchbook w notatkach wizualnych i nie tylko

Categories: Digital Sketchnoting
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Webinar jest tutorialem o funkcjach i ustawieniach bezpłatnej wersji Sketchbook Autodesk.  Skupię się na tym, jak się odnaleźć w aplikacji i co Ci się przyda ustawiając nowy projekt do robienia nowego projektu, a zwłaszcza notatek wizualnych. Przejdziemy razem przez wszystkie funkcje i dam Ci kilka moich wskazówek jak przyspieszyć sobie pracę w tej aplikacji.

Sketchbook od Autodesk – jej zaletą jest to, że jest darmową apką właściwe na wszystkie systemy – iOS, windows, android.

Możesz z niej skorzystać zarówno na telefonie, tablecie lub desktopie*.

*od 2021 wersja na desktop jest płatna

Aplikację możesz ściągnąć tutaj: https://sketchbook.com/

Webinar przeznaczony jest dla osób początkujących.

Course Content

NAGRANIE WEBINARU
Webinar jest tutorialem o funkcjach i ustawieniach bezpłatnej wersji Sketchbook Autodesk.  Skupię się na tym, jak się odnaleźć w aplikacji i co Ci się przyda ustawiając nowy projekt do robienia nowego projektu, a zwłaszcza notatek wizualnych. Przejdziemy razem przez wszystkie funkcje i dam Ci kilka moich wskazówek jak przyspieszyć sobie pracę w tej aplikacji. Sketchbook od Autodesk – jej zaletą jest to, że jest darmową apką właściwe na wszystkie systemy – iOS, windows, android. Możesz z niej skorzystać zarówno na telefonie, tablecie lub desktopie*. *od 2021 wersja na desktop jest płatna Aplikację możesz ściągnąć tutaj: https://sketchbook.com/ Webinar przeznaczony jest dla osób początkujących.

  • WEBINAR – Autodesk w notatkach wizualnych i nie tylko
    01:06:05

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet